Tłumaczenia języka niderlandzkiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język niderlandzki.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Mariola Kryńska - Zabrze 01.07.2011

Biuro Supertłumacz wykonało dla mnie tłumaczenie dokumentów szkolnych na język holenderski. Jestem pod wrażeniem działania firmy. Polecam!

Angelina Kapke 24.06.2011

Z Firmą Supertłumacz współpracuję od ok. 2 lat. Zlecena tłumaczenia zarówno z jak i na język holenderski są zawsze wykonywane z największą starannością i co ważne - terminowo. Zdecydowanie polecam wszystko biuro Supertłumacz!

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumacz przysięgły niderlandzki (holenderski) – polski Krotoszyn

Krotoszyn – tłumaczenia przysięgłe niderlandzko-polskie, polsko-niderlandzkie

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów, wymagających uwierzytelnienia. Oferta skierowana jest do mieszkańców całej Polski, m.in. klientów mieszających w Krotoszynie. Tłumaczenia, które powinny zostać uwierzytelnione pieczęcią tłumacza przysięgłego to najczęściej:
tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do rejestracji pojazdów (samochodów, motocykli) Krotoszynie.
tłumaczenia aktu urodzenia, aktu ślubu, aktu zgonu w Krotoszynie
tłumaczenia umów, wypisów NIP, REGON, zaświadczeń o prowadzeniu działalności gospodarczej, KRS itp. Krotoszynie

Tłumaczenia realizujemy na terenie całej Polski, także Krotoszynie.
U nas zamówisz wygodnie tłumaczenie przysiegłe dowolnego dokumentu z języka niderlandzkiego (holenderskiego) na język polski i odwrotnie.

Zrealizowane tłumaczenie dostarczymy Ci pocztą kurierską GRATIS!

Krok 1 – miasto: Krotoszyn. Jak zamówić tłumaczenie?

Wyślij skany dokumentów, które potrzebujesz przetłumaczyć na adres e-mail: bok@supertlumacz.pl lub skorzystaj z gotowego formularza wyceny, klikając w poniższy obrazek:

tłumaczenia tekstów

Krok 2 – wycena.

Wyceny tłumaczeń dokonujemy od poniedziału do piątku w godzinach 8:00-18:00. Przeciętny czas oczekiwania na odpowiedź to 30 minut. W mailu otrzymasz informację o CENIE tłumaczenia przysięgłego oraz TERMINIE realizacji. Wykonywana przez nas wycena jest BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA.

Krok 3 – zamówienie.
Jeśli chcesz zamówić tłumaczenie, potwierdź akceptację warunków w przedstawionej Ci wycenie, dokonując płatności. Pamiętaj, aby przesłać do nas mailem także swój adres do wysyłki dokumentów papierowych kurierem. U nas wysyłka pocztą kurierską jest ZA DARMO!

Dodatkowe informacje.

Tłumaczenia przysiegłe wykonujemy nawet w 48 godzin od momentu zamówienia (w przypadku kilku stron). Najszybciej jak to tylko możliwe, dokumenty przesyłamy kurierem na wskazany przez Ciebie adres.

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas lub napisz!

Zadzwoń – Krotoszyn: 801 081 520 (koszt połaczenia = 1 impuls)
lub infolinia ogólnopolska: 32 445 07 05
E-mail: bok@supertlumacz.pl